Karmienie 9-miesięcznego dziecka

witam moja córka zaczeła 9 mies.czy prawidłowo ją karmie?: rano o 5 150 ml mleka koło godz 8 jogurci lub kasza manna z owocem tyle ile zechce zjeść.koło 11 do snu 150 ml mleka koło 3 obiadek zazwyczaj z gerbera np zupka jarzynowa z krolikiem.kolo 6 mleko z kasza 150 ml. potem gdy zechce cos lekkiego np owoc jakis i koło 22 mleko 150 ml.córka w nocy tez domaga sie mleka

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
niestety nie, dieta malo odzywcza..
zapraszam Panią do wsparcia online, będziemy mogły konsultować się przez skype.
Mój kontakt:
ulewicznatalia@gmail.com