Karmienie mlekiem modyfikowanym 9-miesięczne dziecko

witam moja córka ma 9 mies i praktycznie wiekzosc to tylko mleko by jadła modyfikowane.3 rzy po 150 ml i raz kaszka mleczno ryzowa bez tego nie usnie ani w dzien ani w nocy pomiedzy tym je gerberki różne miesne warzywne zupki i owocowe .kaszki np.mannaz owocami jogurciki po 6 mies.chrupki kukurydziane czasem soczki czy to prawidłowo?czy nie przedawkuje ilosci mleka?córka musi miec to jako główne jedzonko

-pokarm matki/mleko następne lub mieszanka (na żądanie)
-gęste papki
-pokarmy wieloskładnikowe
-można wprowadzić kolejno: mięso, żółtko jaja, przyprawy o łagodnym smaku

Posiłki uzupełniające:
*zupa jarzynowa lub przecier jarzynowy z gotowanym mięsem (bez wywaru) z kleikiem zbożowym glutenowym i z ½ żółtka co drugi dzień
*kaszka/kleik zbożowy bezglutenowy lub glutenowy
*sok owocowy (najlepiej przecierowy) lub przecier owocowy (nie więcej niż 150g)

Nowe produkty- np. owoce, warzywa, kasze, mięso- należy wprowadzać kolejno i osobno obserwując reakcję dziecka. Wprowadzając posiłki uzupełniające zaczynać od małych ilości np. 3-4 łyżeczki. Posiłek inny niż karmienie mlekiem kobiecym podawać po zakończeniu karmieniem piersią- w sytuacji kiedy dziecko odmawia jedzenia/próbowania posiłków uzupełniających można odwrócić tą kolejność
Zaleca się aby produkty zbożowe wprowadzane w pierwszym roku życia były wzbogacone w żelazo