Karmienie 8-miesięcznego dziecka bez butelki

8 mies. corka nie chce mleka i kaszek. Od 5m odrzucila butelke, wypije z niej tylko w glebokim snie. Mala jest na mleku Neocate poniewaz ma skazę bialkową. Czym w ogole mam ją karmic? Wczesniej tak jadla: 8 - kaszka lub sinlac ok 150ml, 10 - kanapeczki z szynka,ostanio paroweczka, 13 - zupka z mieskiem 150ml, 15 - owoc, 16 - mleko 120ml, 18 - deser owocowy ok 40ml, chrupki, owoc, 20 - kaszka zbozowa 120ml, 1 w nocy - kaszka 150 ml. Jesli nie bedzie chciala mleka to co jej dac?

Jeśli nie chce mleka , i ma skazę białkową to może jeść mięso, ryby, jaja - o ile nie ma żadnych objawów alergicznych po nich.
Jeżeli jajko też ją uczula to proszę spróbować tylko żółtko jaja. Poza tym wszystkie warzywa, i zboża zawierają aminokwasy, wiec jeśli nie może mleka - to trudno, można bez niego wyżywić dziecko. Zawsze też może Pani próbować go dodawać do deserów owocowych, zup, i wszelkich posiłków.
Jeśli się nie uda proszę dawać więcej mięsa , jajek , ryb.