Biegunka i bóle brzucha a zatrucie pokarmowe

Witam. W poniedziałek zjadłem zapiekankę z lidla. We wtorek obudziłem się z lekkim uciskiem brzucha. Ucisk nasila się kiedy kładę się na lewą lub prawą stronę ciała. Znika kiedy leżę na plecach i brzuchu. Poza tym mam rozwolnienie i korzystam z ubikacji co godzinę. To już trwa drugi dzień. Co mi może dolegać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to zatrcie pokarmowe lub infekcja wirusowa przewodu pokarmowego.
Pozdrawiam