Biegunka i zawroty głowy. Czy ma to związek z moimi wynikami badań krwi?

Witam, mam 24 lata. Jestem kobietą. Trzy tygodnie temu przez kilka dni miałam biegunkę, po której zaczęły się zawroty głowy. Podejrzewałam, że mogą być spowodowane utratą elektrolitów. Podaję swoje wyniki badań z początku sierpnia 2010: Leu 4,21 m/mm3, Lim 41,0 %, Mon 5,3%, Gra 53,7%, Ery 4,01 m/mm3, Mcv 85,6 fl, Ht 34,3%, Mch 29,6 pg, Mchc 34,6 g/dl, Rdw 9,9, Hb 11,9, Tro 178 m/mm3, Mpv 9,9 fl, Pt 0,18%, Pdw 12,3. Kreatynina 0,57 mg/dl, Białko całk 7,6 g/dl, sód 138 mmol.L, potas 4, 19 mmol.L, Wapń 2,55 mmol/L, Fosfor 3,44 mg/dl, Magnez 0,79 mmol/L, Cholesterol 113 mg/dl, Hdl cholest 51mg/dl, LDL cholest 50 mg/dl, Trójglicerydy 63 mg/dl, AspAT 16 U/l, ALAT 13 U/l, y- GT 10 U/l, CRPil 0,13. Na wynikach jest zaznaczone, że Ht mam obniżone oraz hemoglobinę, natomiast podwyższone PDW. Chcę zaznaczyć, że hemoglobina dwa lata temu wynosiła 12,6 a 3 lata temu 14. Proszę o interpretację moich wyników badań.

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć ze względu na regulamin naszego serwisu.

Wyniki badań powinien ocenić lekarz, który zlecił ich wykonanie, po uprzednim zebraniu wywiadu i zbadaniu pacjenta.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z chęcią odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl