Biegunka i zmine poty

Witam - od kilku miesięcy mój stolec jest wodnity o zabarwieniu żółtym , oddaję go raz góra dwa razy dziennie , od pewnego czasu w ustach mam kwaśny smak , przed wypróżnieniem często mam dyskomfort psychiczny ponieważ dochodzi do osłabień i zimnych potów . Nie odczuwam żadnych bóli w jamie brzusznej ale za to częste przemieszczanie się gazów .Nie nadużywam alkoholu , prowadzę aktywny tryb życia dużo biegam , jazda rowerem itp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego oraz gastroenterologa. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań. Niestety sam opis nie jest wystarczający, żeby postawić diagnozę. Pozdrawiam.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny Pana dolegliwości konieczna jest wizyta u lekarza. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badań, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.