Wzdęty brzuch i przewlekły ból pod żebrami

od trzech dni mam wydęty brzuch wszyscypytaja czy nie jestem w ciazy nie mam woreczka od prawie 4 lat czuje delikatny ból pod prawym żebrem i pieczenie co mi jest boje sie. Mam 23 lata

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny Pani dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.