Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból pod żebrami i ból brzucha

ból w okolicy pod żebrami,nie jest to silny ból tylko jakby mnie cos uwierało,gdy sie kładę na lewy bok.ostatnio miałam częste bóle brzucha a czasem wydaje mi sie że to w okolicach za łopatką.jakie badania wykonać,może iść na usg jamy brzusznej?
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Badania krwi - hemoglobina

Hemoglobina jest podstawowym składnikiem krwinek czerwonych. Jest nie tylko barwnikiem nadający krwi czerwony kolor, ale pełni również ważną funkcją ? transportuje tlen do tkanek. Lekarz Łukasz Kowalski objaśnia szczegóły dotyczące badania hemoglobiny.

Lek. Bianka Małczuk
64 poziom zaufania

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci Pani dalsze właściwe postępowanie - jeżeli będzie taka konieczność zleci wykonanie odpowiednich badań, konsultacje specjalistyczne, zaproponuje leczenie. Być może wykonanie usg jamy brzusznej nie będzie w Pani przypadku zasadne - właściwą decyzję o konieczności wykonania badania podejmie lekarz. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy