Biegunka od 5 tygodni

Witam.Mam od 5 tygodni biegunkę i mdłości. Dwa tygodnie temu w kale wyszły mi lamblie. Dostałam vermox.ale objawy dalej się utrzymują i utrudnia mi to funkcjonowanie. Bardzo źle się czuję. Co jeszcze mogę zrobić? Lekarka dała mi zirid na nudności i węgiel na biegunkę i nic poprawy.zrobiłam kał na krew ustaloną i też nic nie wyszło.co mam zrobić, nie mam już siły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie ponownie, Być może warto byłoby udać się do lekarza gastroenterologa.