Biegunka od dwóch miesięcy a wyniki badań krwi

Witam. Mam biegunke okolo 2miesiecPrzyjjmuje leki na nadcisnienie i krzepliwosc czyli Enarenadal 20mg, Udar 5 lat temu.Obecnie jestem w PolsceMam podwyzszone limfocyty 20,0 oraz neutrofile71,15,limfocyty19,MCH pg37,plytki krwi 277,menocyty,0,64,eozynofile,0,18. bazofile0,1. Dostalam oczywiscie kal na obecnosc baKterI ,za10 dni wyniki.Ujemnie wyszly Clostridium diffcile.Mam sod147.Obecnie = Xifaxan200mg2*2,Oslonik max 2*1, Debretin3*1,oraz elktrolity.Pozdrawiam Izabela. ps. Przepraszam za bledy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić tylko wybiórcze parametry morfologii. Taka interpretacja to bowiem nie tylko analiza poszczególnych wartości, ale także wielu zależności. Pełne wyniki powinien zatem zinterpretować lekarz, który prowadzi Pani leczenie.