Wypadanie włosów a badanie krwi

Kobieta 43 lata Limfocyty 20,5 % 25-40 % Limfocyty 1,3 1-4 tys/ul RDW-CV 18,2 % 10-15 MPV 12,0 fl 6,5 - 11 wypadanie włosów , prosze o szybką odpowiedź z góry dziękuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani tylko wybiórcze parametry morfologiczne, co właściwie wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji. Nie ma bowiem takiej możliwości, by zinterpretować wartość limfocytów nie znając ilości krwinek białych i pełnego rozmazu. Nie można także interpretować MPV nie znając liczby płytek krwi. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.