Biegunka, osłabienie i zmiany skórne po spożyciu alkoholu

Witam serdecznie. Jestem osoba która bardzo rzadko pije alkohol (4,5razy w roku)kiedy juz się napoje to bardzo ekonomicznie ok2,3piw ale za każdym razem na następny dzień mam bardzo ostra biegunkę,jestem bardzo słabą a cialo mam w pryszczach,nie wiem dlaczego czy to normalne?gdybym wypijala duże ilości to jeszcze rozumie ale po dwoch piwach:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.