Silne bóle głowy, wymioty i biegunka

witam serdecznie, kilka dni temu rano obudziłam się ze straszliwym bólem głowy oraz wymiotami i biegunką, nigdy czegoś takiego nie miałam chociaż jestem osoba która często boli głowa z rożnych powodów czasem nie jestem wstanie funkcjonować. Obudziłam się okolo 6 od razu zwymiotowałam no i wizyta w łazience, spałam cały dzień do 18 za każdym razem kiedy się przebudziłam wymiotowałam, ból był tak silny jak nigdy, płakałam pochylona nad sedesem. Jakie moga byc powody tego? Ewa, 22lata

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zatrucie pokarmowe. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.