Drętwienia kończyn, bóle głowy i wymioty

Witam. 4 dni temu obudziłem się rano z zawrotami głowy. Dosłownie po otwarciu oczu leżąc patrzyłem na pokój a on cały wirował. Nie mogłem skupić wzroku w jednym miejscu. W ciągu kilku minut bardzo się spociłem. Nie mogłem dojść do łazienki nie trzymając się ścian. Czułem się jak kompletnie pijany. Dostałem nudności ale nie mogłem zwymiotować. po około godzinie ten stan minął. Wszystko wróciło wieczorem ale już z wymiotami. Dziś rano miałem zdrętwiałą lewą rękę i kolejne zawroty głowy bez wymiot.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem POZ lub zgłosić się na najbliższy SOR.