Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biegunka po zażyciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej i ból podbrzusza

Witam, Sześć dni temu zaczęłam przyjmować microgynon po 3-4 godzinach od zażyciu pierwszej tabletki dostałam biegunki. Od tamtej pory odczuwam silne bóle w prawym podbrzuszu. Czy w związku z powyższym powinnam odstawić tabletki czy dokończyć opakowanie?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Można kontynuować stosowanie tabletek.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy