Biegunka u rocznej dziewczynki

Witam moja. roczna coreczka po serkach jigurtach ma biegunkę. Zaczelam wiec podawac kaszke manną z mlekiem w proszku aptamil pronutra, bylo ok ale teaz ma znowu biegunkę i brzydki zapach.Dodam ze po kurczaku również jest wodnista biegunka...o co tu chodzi... Acha i bardzo placze po posiłkach ....do czasu puszczenia bąka, a zaraz potem jest pełen pampers....pomocy

proszę trochę uprościć dietę, wrócić do mleczka bez kaszki mannej tylko z ryżem, zupki 2-składnikowej , podać Dicoflor, potem stopniowo co tydzień można podać nowy składnik w diecie i obserwować po czym dziecko tak źle się czuje.