Biegunka, wymioty a gorączka

Od tygodnia mam często biegunkę, raz wymiotowałam. Do tego doszła wczoraj gorączka i nie wiem czy to ważne , ale mam swędzącą wysypkę na klatce piersiowej i dzis zaczęła mnie swędziec górna część pleców. Boli mnie gardło głowa i mięśnie. Odczuwam od przeszło tygodnia stan ogólnego rozbiacia. Siedze w domu biore witaminy, a sytuacja jakby sie pogorszyła. Dokucza mi też codziennie od dłuższego czasu (około roku) ból brzucha. Zastanawiam sie co to takiego i czy samo przejdzie.

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u lekarza. Wykonanie podstawowych badań i włączenia leczenia.