Biegunka, wymioty i skurcze żołądka

Witam. Od wtorku mam dolegliwości takie jak biegunka wymioty skurcze żołądka. Wczoraj w nocy pojawił sie silny ból w podbrzuszu i udałam sie do szpitala. W szpitalu po całym dniu badań stwierdzono zapalenie układu moczowego. Zapisano mi antybiotyk, tabletki przeciwbólowe i osłonowe. Po dwóch tabletkach antybiotyku jak na razie nie ma żadnej poprawy a brzuch nadal bardzo boli mimo tego ze biorę leki przeciwbólowe typu pyralgina. Czy sa jakies sposoby aby uśmierzyć ból?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana ponowna konsultacja z lekarzem i modyfikacja leczenia.
Pozdrawiam