Biegunka, zaparcia i bolesność okolicy krzyża

Od ok roku mam problemy z żołądkiem, biegunka,zaparcia,pływający kał, ból krzyża oraz w ok.kosci ogonowej,przelewanie.Robilem dużo badań i wszystkie ok.Ost moja lek.rodz przepisala mi metronidazol 2x250mg 2razy dziennie i jakiś na kwas 30minut przed posiłkiem z rana.Twierdzila ze to jakieś bakterie bez.tlenowe czy coś. Nic nie pomogło a nawet gorzej jest.Wczoraj zauważyłem na końcu języka dziwne grudki juz przy samym przelyku do tego mam biały język. Uczucie jakby coś mi stało w gardle.Co to ?

Aleksander Ropielewski

Ciężko jest mi bez możliwości przeprowadzenia badania i uszczegółownienia wywiadu lekarskiego ustlaić przyczynę Pańskich dolegliwości. najpewniej konieczne będzie wykonanie gasto- i kolonoskopii oraz kontakt z gastroenterologiem.