Bladość, pocenie się, zimne poty a problemy neurologiczne

Witam moja mama ma zawroty głowy. - leczy sie neurologiczne. Ale po ost sytuacji myśle ze powod moze byc inny. Otóż zjadła kolacje -były tez pomidory niedokładnie obrane ze skory. Po 10 min zrobiła sie blada, cała mokra -zimne poty.i słaba.Daliśmy jej krople żołądkowe po czym zaczęła wymiotować.gdy juz skończyła wszystko wróciło do normy.to nie pierwsza taka syt. Puls ciśnienie w normie. Czy jest to problem neurologiczny ? Czy problemu należy szukac gdzieś indziej? Dodam ze mama ma juz 67 lat.

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji, żeby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Możliwe, że problemem jest zaburzenie funkcji zwieracza dolnego przełyku lub odźwiernika lub nadmierna stymulacja autonomiczna. Proszę skonsultować się z gastrologiem.