Problemy w relacjach z rodzicem a płaczliwość

witam. po spedzeniu wspolnie z partnerem nowego roku mam dola bo chciala bym juz z nim mieszkac. po powrocie do domu caly czas sie kloce z mama. wiem ze cos sie dzieje z moja psychika ale nie mam pojecia co codziennie wieczorem placze biore tabletki na uspokojenie. latwo doradzam innym osoba ale za swoje zycie sama nie umiem sie zabrac. prosze o pomoc!!

Chciałabym jakoś Pani pomóc, rozumiem ze jest Pani w głębokim kryzysie psychicznym i myśle ze lepszym rozwiązaniem byłaby psychoterapia niż branie leków bo leki tylko zagłuszają Pani myśli a nie pomagają ułożyć sobie życia. Psycholog mógłby Pani pomoc poukładać wszystkie sprawy tak by była Pani zadowolona. Jest Pani w wieku sporych życiowych zmian- wchodzenia w prawdziwa dorosłość- stad pewnie czuje sie Pani bezradna wobec swoich stanów emocjonalnych. Bardzo polecam wizytę psychoterapeutyczną.

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się głębszym przyczynom trudności. Wspólna praca, przepracowanie emocjonalnych przyczyn trudności pozwoli Pani odnaleźć się w sytuacji, nakreślić swoje plany i cele życiowe i działać w kierunku ich realizacji, a tym samym poprawić swój nastrój i satysfakcje z życia.