Chroniczny stres oraz problemy z jelitami, zaburzenia koncentracji i senność

Witam mam problem ze stresem chronicznym, chodzi o to, ze zawsze mialem tyle energii, a teraz spie wicej, mam mniej energi i bardzo narzekam na jelita, m am nieprzyjemne gazy itp, podejrzewam ze to stres, w dodatku mam mam problemy z koncentracja w sumie od dziecka, problem polega na tym, ze jak sie zrelaksuje, to nie mam ani grama energii tylko super wyobraznie i teraz jak moge to polaczyc? Nie wiem dlaczego mam ten stres, przywyklem do niego inaczej nie czuje sie soba. Nie chce ciagle myslec

Zachęcam do konsultacji z psychologiem- podobne zaburzenia mogą być wynikiem emocjonalnych trudności, które można przepracować w psychoterapii.