Blizna po oparzeniu a możliwość skorzystania z sauny

Witam, Chciałam się zapytać , czy mogę skorzystać z suchej sauny, bez obaw, mając na nodze 4 - letnią ,bliznę po oparzeniu (10 cm)? Czy sauna nie podrażni blizny? Magda

Witam,

Zagojona rana i powstała w jej wyniku blizna 4-letnia nie jest przeciwwskazaniem do korzystania z sauny. Osoby u których występuje przerwanie ciągłości skóry, rany z owrzodzeniami - nie mogą.