Blizna po pieprzyku na nodze

czy to możliwe ze wycisnęłam a właściwie wydrapałam sobie pieprzyka? miejsce jest teraz wygojone(nic nie ropiało nie było żadnych ekscesów podczas gojenia)Teraz jes piękna blizna biała z cienka skóra , w kształcie kółka ale mam wrażenie, że mnie ta noga boli w okolicach miejsca po pieprzyku
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Teoretycznie jak najbardziej jest to możliwe, że wydrapała sobie Pani znamię. Jeśli zmiana się prawidłowo wygoiła nie powinna Pani odczuwać żadnych niepokojących objawów. Jeśli zatem coś Panią niepokoi sugeruję konsultację dermatologiczną.