Blizny potrądzikowe u 21-latki

Witam. Moim problemem są blizny potrądzikowe. Leczyłam się trzy lata, na trądzik, który miał postać ropnych guzków. Udało mi się wyleczyć ale pozostały mi po nim wielkie czerwone szpecące blizny w okolicy żuchwy i policzków, których niczym nie udaje mi się zmniejszyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z laserem.