Błona dziewicza a ryzyko ciąży

witam mam pytanie czy jak nie mam przebitej błony dziewiczej to mogę być w ciąży?? Wraz z chłopakiem smyraliśmy się swoimi narzędziami i nie mieliśmy prezerwatywy ale nie doszło do jego wytrysku tylko ja miałam orgazm i teraz się boje że jestem w ciąży pomocy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić czy jest Pani w ciąży. Ryzyko bez wątpienia jest jednak niewielkie.