Inicjacja seksualna a pęknięcie błony dziewiczej

Witam,mam takie patanie,kochalam sie z moim chlopakiem 1 raz,trwalo to krotko,ale on zrobil to bardzo mocno i nagle poczol opor a ja jak by cos peklo,i nie wiem czy to blona dziewicza czy prezerwatywa pekla ,prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie, czy odczucie jakiego Pani doświadczyła było związane z pęknięciem błony dziewiczej czy też prezerwatywy. Jeśli jednak pękła prezerwatywa proszę pamiętać o ryzyku ciąży.