Niepokojące krwawienie po przerwaniu błony dziewiczej

Witam 2 grudnia pierwszy raz kochałam się z chłopakiem. Na początku miał prezerwatywę ale po chwili ją zdjął... Nie miał wytrysku.. Krwawienie po przerwaniu blony dziewiczej trwalo niecaly dzien ... Dwa dni pozniej wystapilo krwawienie ktore trwalo 3 dni ... Nie wiem czy to mogla byc miesiaczka jak mialam dostac ja dopiero w okolicach 19-ego grudnia.. Czy po pierwszym stosunku miesiaczka moze wystapic szybciej? Nie wiem co to oznacza .. A moze to ciaza ?? Prosze o pomoc ..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku stosunku bez zabezpieczenia istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Krwawienie mogło być spowodowane przerwaniem błony dziewiczej, zaburzeniami hormonalnymi czy innymi zmianami w obrębie narządów układu rozrodczego. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a nieprawidłowe krwawienie wystąpi ponownie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.