Błona śluzowa żołądka ze znacznie rozrośniętymi dołeczkami

Witam, u mojego ojca (65 lat) zdiagnozowano raka wpustu zołądka. Prosze mi o przetłumaczenie oraz jakie sa szanse na wyleczenie lub tez długosc zycia jaka mu została. Adenocaricinoma G3 (typus intesinalis sec.Lauren) (M-8140/3) Massate necroticae (mat.II) (M-54000) Błona śluzowa zołądka (prawdopodobnie wpustu) ze znacznie rozrośnietymi dołeczkami (mat.I) mat. I, II przebadano w cał. 2 bl.

Te informacje mówią o obecności tkanki nowotworowej we wpuście. Nie ma natomiast informacji o rozległości choroby w jamie brzusznej i klatce piersiowej (tj wyników badan np tomografii komputerowej, lub endosonografii, lub rezonansu medycznego), na podstawie której można mówić o dalszym leczeniu.