Boję się zrobić test - czy jestem w ciąży?

Witam.
Mam 30 lat, nie wiem co się ze mną ostatnio dzieje! Mam wrażenie, że jestem w ciąży. Końcem września 28, kochaliśmy się z narzeczonym. Po stosunku przy wyciąganiu członka prezerwatywa została w macicy, zorientowałam się dopiero po kilkunastu sekundach. Szybko wyciągnęłam i poszłam się umyć. W październiku 12 dostałam miesiączkę, była jak zwykle regularna i obfita. Przez kolejne miesiące czyli listopad i grudzień również miałam miesiączkę regularnie i obfitą. Jednak od pewnego czasu bolą mnie piersi i przed miesiączką odczuwałam ból podbrzusza. Przytyłam i brzuch mi się powiększył, tzn. zauważyłam, że przytyłam jakieś 3kg, mam większy apetyt. Przy tym mam czasami zawroty głowy szczególnie jak zapalę papierosa wieczorkiem. Boje się zrobić test. Proszę powiedzcie mi czy to jest możliwe abym była w ciąży?

Dzień dobry!
Jeśli miesiączki są regularne to raczej nie ma żadnej ciąży. Może jest inny powód dolegliwości.
Najprostszym rozwiązaniem rozwiania wątpliwości jest test ciążowy lub wykonanie badania poziomu BHCG z krwi. Być może wraz z informacją o braku ciąży objawy znikną.
Z poważaniem.