Ból barku i opuchnięcie ręki po wysiłku
Witam, od paru lat zmagam się z bólem lewego barku. Zawsze po wysiłku np. niosąc reklamówkę z zakupami zaraz po tym boli mnie ręka lewa i puchnie. Badania podstawowe jak i USG i prześwietlenie barku nic nie wykazują Serce mam zdrowe, węzły też. Co to może być...Proszę o radę..

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki o bardziej zaawansowane badania obrazowe. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.