Ból barku od półtora roku

Witam! Od półtora roku bardzo boli mnie prawy bark, chodzi o to że chrobocze, wszystko jakby się w barku przesuwało.Boli w dzień i w nocy po większym wysiłku bardziej.Często czuje takie odrętwienie aż do nadgarstka tzn, zaboli i idzie ten ból wzdłuż ręki wtedy ręka jest taka jakby bez czucia. Miałam już blokadę, ale krotko trzymała. W tej chwili czekam na rehabilitację, Nie wiem co mi dolega ,a trwa to już tak długo. Proszę o poradę. Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej przyczyną są zmiany zwyrodnieniowe w obrębie barku. Najlepiej skonsultować się z lekarzem ortopedą.