Ból biodra po ćwiczeniach

Dzien dobry Od niecałego roku ćwiczę i co kilka miesiecy pojawiał się ból biodra,ale po tygodniu przechodził. Kiedy przeszłam na podnoszenie ciężarów ból powrócił,ale mocniejszy trwający juz 2 tygodnie.Jest to rwący ból na posladku,ktory czasem az rwie w łydce.Chodzac przeskakuje mi kość w biodrze.Kiedy chodze lub cwicze nie boli tylko kiedy leze lub siedze.Dodam,ze urodzilam sie ze zwichnietymi biodrami.Czy to oznaka,ze juz grozi mi endoproteza biodra?Czy przerwac cwiczenia?Z gory dziekuje za o

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki ortopedycznej. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.