Ból brzucha a choroby nowotworowe

Witam ciągle mnie boli brzuch w różnych miejscach boli tak mam ciągłe stresy i ciągle się denerwuje trwa to już trzeci rok możliwe że mogę mieć NP.raka czy coś tam się porobiło nie tak???? nie badałem się a boję się iść bo boję się wyników .Nie wiem co mam zrobić. mam 29 lat.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jest Pan młodym człowiekiem. W Pana wieku choroby nowotworowe są rzadkością. Najprawdopodobniej przyczyna jest inna. Jednak jeśli się Pan boi to najlepiej będzie zgłosić się do lekarza, gdyż wtedy wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiam.