Ból brzucha i czerwone plamienia przed planowaną miesiączką a spirala wewnątrzmaciczna

Witam mam taki problem mam zalozona spirale miesiaczke powinnam dostac 28 marca . 16 marca zaczelo mnie bolec podbrzusze i po chwiki pokazala sie krew i tyle nastepnego dnia tez tak sie zdazylo lecz nadal plamilam ale 19 marca juz mocniej . czy to moze byc miesiaczka ale troszke za wczesnie tak mi sie wydaje .

Zaburzenia krwawienia zdarzają się często w pierwszym miesiącu po założeniu wkładki. Jeżeli bóle nie ustąpią proszę udać się do swojego ginekologa w celu wykonania badania lokalizacji wkładki ( usg ). Pozdrawiam.