Ból brzucha i jasne plamienia a spirala

Witam mam zalozona spirale multiload od 2,5 lat przez 2 lata bylo ok lecz od jakiegos czasu przed miesiaczka tak 12 dni przed miesiaczka mam bole podbrzusza i plamienia do samego dnia okresu . sa to plamienia bardzo jasne . czy mozliwe jest zajscie w ciaze ? czy raczej miesniaki ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem schorzeń narządów płciowych, w tym mogą być to np. mięśniaki. W celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ginekologiczną.