Ból brzucha i gorączka u 6-latka

mój 6 letni synek narzeka na bol brzucha od trzech dni co jakis czas mowi ze go boli, po kilku chwilach przestaje. mial apetyt jadl pil , bez gorączki, dzis jednak bol pozostal i pojawila sie temperatura 37,6 ... jutro idziemy do lekarza ... Co to za bol brzucha ? pierwszy raz taki objaw ma miejsce ...

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Ból brzucha może być wywołany wieloma przyczynami. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości wskazana jest konsultacja lekarska.