Ból brzucha i mdłości - to objawy grypy czy może ciąży?

Witam! 3 dni temu odbyłam stosunek ze swoim chłopakiem w prezerwatywie, nie pękła ani nie zsunęła się, ale dziś zaczął mnie boleć żołądek i miałam chwilowe zawroty głowy przy czym było mi niedobrze, czy to może o czymś świadczyć? Za kilka dni powinnam dostać okres. Dodam jeszcze, że denerwowałam się dziś i na bóle żołądka narzekam już od dłuższego czasu. Moja siostra w nocy wymiotowała, być może to grypa jelitowa? Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Objawy ciąży obserwowane są zwykle po kilku tygodniach. Dolegliwości występujące po kilku dniach zwykle mają charakter psychosomatyczny lub są wywołane innymi zaburzeniami. Ze względu na kontakt z osobą z ostrą biegunką istnieje duże prawdopodobieństwo, że doszło do infekcji  Pani. Dolegliwości powinny ustąpić w przeciągu 2-3 dni. Ze względu na przewidywaną miesiączkę za kilka dni najprawdopodobniej do zbliżenia doszło w czasie dni niepłodnych.

Jeżeli miesiączka nie pojawi się w przewidywanym terminie proponuję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam