Ból brzucha i pachwiny po operacji przepukliny mosznowej
10 czerwca 2014 r mialem operacje przepukliny mosznowej boli mnie caly czas bol w pachwinie w miejscu gdzie mialem przeciecie boli mnie wyzej na brzuchu teraz boli mnie tak samo po prawej stronie na tomografi lekarz stwierdzil ze mam przeciety nerw ktory nie powinien byc przeciety. w zwiazku z tym mialem wpuszcz0ne pol butelki sterydow.aza miesiac tj2 dni jak bedzie bolalo to mam miec wstszykniete druga polowe.wykryto mi na tomografi pod siatka kieszen wodna,3 i pol cm.Bol brzucha mam non stop

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowny Panie - w tej sytuacji należ zrobić biopsję aspiracyjna przestrzeni opisywanej w USG. Tylko takie postępowanie umożliwi uwolnienie się od bólu.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg