Ból brzucha i polip na przydatku

witam mam pytanie miałam okropny ból brzucha na dole i po prawej stronie wiec miałam robioner usg kolonoskopie i bylam u 2 ginekologów i nic nie wyszlo. ból nadal jest wiec miałam robioną TK j brzusznej wyszedł polip na prawym przydatku.Mam pytanie jak ginekolodzy nie wykryli polipu który ma 17 mm i czy on będzie do usuniecia

Przede wszystkim co to jest polip na przydatkach ( nie znam takiego określenia odnośnie zmian w obrębie przydatkow) ? Poza tym 17mm "zmiana" jajnika to może być fizjologiczny pęcherzyk dominujący czy też ciałko żółte. Powinna Pani zwrócić się ponownie do radiologa, który opisywał to TK w celu dokładniejszego opisu i o co mu chodziło. Pozdrawiam