Ból brzucha i tkliwe piersi a ciąża

Witam , Okres spóźnia mi się 12 dni ( 28.09 powinnam dostać ) 29.09 robiłam test ciążowy , aczkolwiek wyszedł negatywny. Czy jest możliwość , żeby przesunęła mi się owulacja i co za tym idzie okres również . Od roku uprawiamy seks bez zabezpieczenia 08.03 doszło u mnie do mikroporonienia 3 tydzień ciąży. Wczoraj strasznie bolał mnie brzuch , a dziś czułam intensywne kłucie po lewej stronie tak bliżej jajnika , piersi stały się bardziej wrażliwe . Proszę o odpowiedź .

Elżbieta Rhone

Witam,
u każdej współżyjącej kobiety w wieku rozrodczym istnieje możliwość ciąży. Jest też możliwość tego, że wydłużeniu uległ cykl. Proponuję wykonanie badania beta HCG z krwi - uzyska Pani pewność odnośnie tego czy jest Pani w ciąży.