Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku a regularne miesiączki

Witam swój 1-szy raz z chłopakiem miałam 26.09 w czasie okresu który skonczyl się 28.09 .. za każdym kolejnym razem zabezpieczaliśmy się, lecz 27 chłopak włożył mi penisa pare razy ale nie skonczyl we mnie. okres powinnam dostaj wczoraj tj. 17.10 dziś jest 18 i to wieczor a ja nawet nie czuje się tak jakbym miała mieć okres.. dodam, ze był on regularny. czy to znaczy, że jestem w ciąży? proszę o szybką odpowiedź, bardzo się przejmuje tym wszystkim ;c

Elżbieta Rhone

Witam!
U każdej współżyjącej kobiety w okresie rozrodczym należy podejrzewać ciążę. Oczywiście u Pani brak miesiączki może być spowodowany różnymi czynnikami. Ciążę można wykluczyć wykonując test ciążowy albo badanie poziomu beta HCG z krwi.