Okres spóźniający się o tydzień a możliwość ciąży

Spóźnia ok się okres prawie tydzień.ostatni był 25grudnia cykle mam co 28dni.stosunek był bez zabezpieczenia 10-11stycznia czy moje być w ciąży ?test wyszedł negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może być Pani w ciąży. Proponuje wykonać test beta hcg z krwi dla pewności i następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa. Opóźnienie krwawienia może wynikać także z stresu infekcji itp.