Spóźnianie się okresu oraz obolałe piersi

witam, jestem bardzo zdenerwowana ponieważ moj okres się spóźnia, zrobiłam test ciążowy który był negatywny od okolo 5-6 dni mam obolałe piersi bolą mnie plecy ,wyskoczył mi trądziik ,a okresu nie ma, ostanio miałam stresujący okres w życiu czy to przez stres? Dodam ze bardzo uważamy z chłopakiem.Dziękuje za szybką odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Stres, infekcja itp mogą spowodować opóźnienie krwawienia miesiączkowego. Jeżeli krwawienie nadal nie wystąpiło to dla pewności proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Następnie bez względu na wynik udać się do ginekologa.