Obolałe piersi i spóźniajacy się okres

Witam, mam 25 lat. Od 7 lat leczę niedoczynność tarczycy która jest w normie- wynik TSH 1,17. Zawsze miałam cykl miesiączkowy co 28 dni. W tym msc wyjątkowo okres spóźnia mi się ponad 2 tyg. Jedynie zmiany jakie mogę zauważyć w swoim organizmie to powiększone, nabrzmiałe i bardzo obolałe piersi- czyli jak zawsze zawsze przed miesiączką- natomiast w tym przypadku utrzymuje się 2 tyg. 2 dni po spodziewanej miesiączce, oraz tydzień później zrobiłam testy i wyszły negatywne. Proszę o odpowiedź. :(

Witam. Takie jednorazowe opóźnienie krwawienia miesięcznego najczęściej spowodowane jest infekcją, stresem, zmianą diety czy dużym wysiłkiem fizycznym. Oczywiście warto udać się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.