Kłucie głęboko w pochwie i chęć wymiotów a spóźniający się okres

Witam, mam 19 lat i chciałam zapytać co może się dziać ze mną.około miesiac temu współżyłam z moim chłopakiem.ostatnią miesiączkę miałam 8grudnia.w tym miesiącu okres spóżnia się, test ciążowy-negatywny.ostatnio jednak czuję kłócie w pochwie,głęboko. co może być przyczyną tego stanu rzeczy?kilka dni temu też przy pochyleniu się odczułam silną chęć wymiotów.proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy mogą wynikać np. z infekcji, stresu, itp. Jeżeli test wyszedł ujemnie to proponuję wykonać kolejny. I jeżeli krwawienie nie wystąpi proszę udać się do lekarza ginekologa.