Ból brzucha i uczucie pełności po posiłku - co to może być?

Witam od kilku miesięcy boli mnie brzuch i zoladek. Lekarz przepisal mi omeprazol ktory pomogl na jakis czas i żołądek przestał boleć ale nadal boli brzuch. Wykonalam gastroskopie i usg jamy brzusznej i wszystko jest ok a brzuch nadal boli. Ciagle czuje się pelna nawet po malym posilku. Nie wiem co robic pomozecie.

Dzień dobry, przyczyn może być kilka. Proszę zgłosić się do ginekologa celem wykluczenia przyczyn ginekologicznych oraz stosować zbilansowaną, lekkostrawną dietę oraz unikać stresu, być może Pani dolegliwości mają podłoże nerwicowe.