Ucisk w gardle i bóle żołądka

Dobry wieczor. Od kilu dni mam jakis dziwny ucisk w gardle i bol zoladka ciagle mi nie dobrze tak sie czuje jakby mnie cos pieklo albo bolalo burczy mi brzuchu nie zaleznie od tego czy jestem po posilku czy przed.Mialam robiona gastroskopie i nic nie wykazalo.Prosze o pomoc co mam robic z gory dziekuje pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest możliwa ciąża? kiedy osatatnia miesiączka? proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po baadaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.