Ból brzucha od 3 dni po stosunku

Witam :) Po stosunku z chłopakiem boli mnie brzuch już od 3 dni i boli podczas oddawania moczu. Dodam że gumka się ześlizgnęła i została we mnie :( Gdy wyjęłam nie było nic.. Czy to może oznaczać ciąże ?

Aleksander Ropielewski

Bardziej niż na objawy ciąży wskazuje to na zakażenie układu moczowego. Zachęcam do kontaktu z lekarzem celem wyleczenia infekcji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski