Pęknięcie prezerwatywy i wystąpienie okresu a prawdopodobieństwo ciąży

no to tak.. hmm.. Zrobiłam to z moim chłopakiem 16-tego października. pękła gumka ale od razu to zauważyliśmy i skonczyliśmy. nie doszło do stosunku ani w ani na zewnątrz ii zdaniem chłopaka brakowało do niego jeszcze dużo. 25 dostałam okresu. trwał 5 dni. bardzoo bolesny. Mogę być w ciąży ?

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, ale możliwe. Proszę wykonać test ciążowy.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski